Op. Dr. Buse Çapkınoğlu 1987 yılında Adana’da doğmuştur. Orta ve Lise eğitimini Adana Ticaret Odası Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Tıp eğitimine 2004-2010 yılları arasında Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesinde başlamış, 6 yıllık eğitiminden sonra Tıp Doktoru unvanını alarak mezun olmuştur. 2010 yılında girdiği TUS sınavında elde ettiği başarı ile İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Bölümünü kazanmıştır.

Uzmanlık sonrası 2016-2018 yılları arasında Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ve Adana Şehir Hastanesi’nde görev yapmıştır. 2017 yılında Hollanda Yüz Estetiği Fellow (DAFPRS) programına girmeye hak kazanmıştır. İtalya’da Villa Bella Klinikte Dr. Chiara Botti ve Dr. Giovanni Botti ile 3 ay boyunca, çeşitli estetik meme ve yüz germe ameliyatlarına katılmıştır.

2019 yılında ise Prof. Dr. Akın Yücel’den ileri estetik işlemler ile Rekonstrüktif ve Estetik meme cerrahisi alanlarında eğitim almıştır. 2020 yılından beri Nişantaşı’nda kendi kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir

Bir uzmana mı ihtiyacınız var?

Hemen Randevu Oluşturabilirsiniz!

Randevu Oluştur